Το Σάββατο 13 Μαίου τρέχουμε νύχτα στα Γιάννενα. Tον 2ο Νυχτερινό Ημιμαραθώνιο Δρόμο 21 χλμ., διοργανώνουν στην πόλη ο Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων, ο Δήμος Ιωαννιτών και η εταιρεία «My Adventure». Την ίδια μέρα θα διεξαχθεί παράλληλα και αγώνας 5 χλμ.
Οι αγώνες τελούν υπό την αιγίδα της Περιφέρειας Ηπείρου με την υποστήριξη της Ελληνικής Ομοσπονδίας Συλλόγων Λαϊκού Μαζικού Αθλητισμού και Υπεραποστάσεων (ΕΟΣΛΜΑ-Υ).
2ος Νυχτερινός Ημιμαραθώνιος στα Γιάννενα
![2ος Νυχτερινός Ημιμαραθώνιος στα Γιάννενα](https://itnnews.gr/wp-content/uploads/2017/03/nightrun.jpg)