37 σκάφη και 300 ιστιοπλόοι από 10 χώρες του κόσμου συμμετέχουν στο 31ο Blue Cup, που διοργανώνει και φέτος η Dream Yacht Charter.
Το Blue Cup, η regatta, γιορτή για την ολοκλήρωση μιας ακόμα ιδιαίτερα επιτυχημένης σαιζόν στο yachting, θα ξεκινήσει από τον Άλιμο στις 29/10. Τα σκάφη, για μια εβδομάδα, θα επισκεφθούν στον Αργοσαρωνικό την Παλαιά Επίδαυρο, Πόρο, Ύδρα, Ερμιόνη & Πόρτο Χέλι. Το πρόγραμμα περιλαμβάνει 4 μέρες αγώνα & 3 μέρες ελεύθερης ιστιοπλοΐας και φυσικά βραδιές διασκέδασης. Την regatta συνοδεύει 24μελές team της Dream Yacht Charter.
Περισσότερες πληροφορίες στην ιστοσελίδα: https://www.bluecupregatta.com/
Παρακολουθήστε μας ζωντανά στο www.facebook.com/bluecupregatta/
Πάρτε μια γεύση από το 30Ο Blue Cup: https://www.youtube.com/watch?v=pdbbDJ7WRsI
![image](https://itnnews.gr/wp-content/uploads/2022/10/image.png)
![image 1](https://itnnews.gr/wp-content/uploads/2022/10/image-1.png)
![image 2](https://itnnews.gr/wp-content/uploads/2022/10/image-2.png)
![image 3](https://itnnews.gr/wp-content/uploads/2022/10/image-3.png)
![image 4](https://itnnews.gr/wp-content/uploads/2022/10/image-4.png)
![image 5](https://itnnews.gr/wp-content/uploads/2022/10/image-5.png)