O Πρόεδρος και τα Μέλη του Δ.Σ. της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Ξενοδόχων σας προσκαλούν στην πρώτη συνάντηση εργασίας των Προέδρων Ξενοδοχειακών Ενώσεων – Μελών Ορεινής – Ηπειρωτικής Ελλάδας, η οποία θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 18 Ιουνίου 2021 και ώρα 18.00μμ στα Ιωάννινα. Την εκδήλωση θα τιμήσουν με την παρουσία τους η Υφυπουργός Τουρισμού κ. Σοφία Ζαχαράκη και ο Γενικός Γραμματέας του ΕΟΤ κ. Δημήτρης Φραγκάκης. Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στο Ξενοδοχείο Φρόντζου Πολιτεία.
Συνάντηση εργασίας Προέδρων Ξενοδοχειακών Ενώσεων – Μελών Ορεινής – Ηπειρωτικής Ελλάδας
![Συνάντηση εργασίας Προέδρων Ξενοδοχειακών Ενώσεων – Μελών Ορεινής – Ηπειρωτικής Ελλάδας](https://itnnews.gr/wp-content/uploads/2020/10/Πανελλήνια-Ομοσπονδία-Ξενοδόχων-ΠΟΞ.jpg)